Sala na przyjęcia.

Oferujemy wynajem sali na urodziny, stypy i imprezy okolicznościowe.

Oferta cateringowa.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy firmą istniejącą od 1992 roku, oferującą profesjonalne usługi w zakresie żywienia. W skład firmy wchodzą dwa punkty gastronomiczne: Stołówka oraz Sala bankietowa - gdzie oferujemy klientom wynajem do organizacji imprez okolicznościowych, takich jak bankiety, stypy, spotkania biznesowe, komunie, itp. Prowadzimy catering dla firm, klientów indywidualnych, szkół, przedszkoli i placówek medycznych na terenie Katowic oraz miast sąsiednich.

Nasze jadłospisy dopasowane są do potrzeb i wymogów konsumentów, opracowywane przez technologa żywienia i oparte na zasadach zdrowego żywienia.

Nie używamy mrożonek! Posiłki przygotowywane są wyłącznie ze świeżych produktów bez użycia konserwantów, dzięki temu są smaczne, zdrowe, bezpieczne i zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Zawsze dbamy o jakość swoich produktów.

Aktualności

 • 21 sty2016
  ZMIANA LOKALIZACJI

  INFORMACJA

  OD 25.01.2016r. ZMIENIAMY LOKALIZACJĘ.

  BĘDZIEMY PRZY ul. WITA STWOSZA 7 (BUDYNEK CENTROSTALU)

  NUMERY TELEFONÓW DO ZAMAWIANIA POSIŁKÓW W DOWOZIE:

  kom.: 531 791 111

  stac.: 32/49 40 533

  ZAMÓWIENIA CATERINGU  PRZYJMUJEMY DO GODZ.11.00

  PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA


Oferta cateringowa

Firmy i przedsiębiorstwa

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i przedsiębiorstwa z Katowic i okolicy do skorzystania z naszej oferty cateringowej.

Dowiedz się więcej.

Szkoły i przedszkola

Prawidłowe żywienie dzieci przedszkolnych i szkolnych należy do najważniejszych czynników wpływających korzystnie na stan ich zdrowia.

Dowiedz się więcej.

Placówki medyczne

Pomagamy w prawidłowym żywieniu pacjentów różnych placówek medycznych i opiekuńczych, taki jak np. szpitale, domy opieki.

Dowiedz się więcej.